Kariyer Politikamız

Kariyer Politikamız

Seçme ve Yerleştirme

Nitelikli ve kaliteli insan gücüne sahip olmak için personel seçmeden önce iş tanımlarına uygun nitelikler belirlenir ve bu nitelikler doğrultusunda başvurular toplanır, oluşturulan aday havuzunda, konusun da uzman yetkililerce seçme ve İnsan Kaynakları olarak da yerleştirme işlemleri yapılır. 

Oryantasyon ve Eğitim

Yeni başlayan personelin ilk gününde, İnsan Kaynakları Bölümü olarak firmayı tanıtıcı ve genel çalışma kurallarını belirten eğitimler verilir. Sonrasında üretim bandı hakkında, Üretim Sorumluları tarafından eğitim verilir. İş sağlığı ve iş Güvenliği uzmanı tarafından firmada ve ilgili bölümde uygulanacak İş Sağlığı ve İş Güvenliği eğitimleri verilir.

Kalite 

Sorumlusu tarafından firmamızın Kalite politikası ve kalite hedefleri hakkında eğitim verilir. Sonrasında da ilgili bölüm sorumlusu tarafından çalışma arkadaşları ile tanıştırılarak, çalışma ortamı, makinaların tanıtımı, işin tanıtımı hakkında diğer işbaşı eğitimleri verilir. Personelin firmada çalışma hayatı içinde de senelik planlarda belirlenen eğitimlere katılması da söz konusudur.