Kalite Politikamız

Kalite Politikamız

İş ve Ortam Güvenliği Sistemi


Gold Brode için, çalışan herkesin sağlığı, emniyeti ve güvenliği bizlerin en önemli önceliğidir. Tüm çalışmalarımızda, iş ve çevre güvenliği göz önüne alınarak süreçlerin tasarlanması ve her zaman denetlenmesinin sağlanması iş yönetiminin ayrılmaz bir parçasıdır.
Gold Brode, iş ve çevre güvenliği sisteminin, etkili ve kazanç sağlayan iş yönetiminin, ayrılmaz bir parçası olduğuna inanmaktadır. Bu doğrultuda, tüm çalışanları, her koşulda iş ve çevre güvenliği ilkelerini doğru uygulamakla yükümlüdür.
Gold Brode olarak iş aktivitelerimizi sürdürürken çevreye, şirket varlıklarına ve kazancına zararlı etkileri en aza indirmek için her çabayı sarf etmekteyiz. Bu ilkelere göre, her kaza, olay bir kayıp ve zararla sonuçlanır; insanlara zararla, tesislerimize hasarla... Bütün bunlar istenmeyen durumlardır, engellemek ise, hepimizin görevidir.
Gold Brode, tüm çalışanlarının, muhtemel kayıp kaynaklarına karşı aşırı duyarlılıkta davranmasını sağlamak, mümkün olabildiğince bütün olumsuz koşulları ortadan kaldırmak veya önlem almak yönünde hareket etmesi için eğitim, takip, takdir, uyarı ve yaptırım uygulamalarından oluşan bir süreç belirlemiştir. İş ve çevre güvenliği Sistemi dahilinde, İnsana veya sahip olduğu değerlere zarar vermeden ve çevreyi koruyarak takım halinde iş yapmak Gold Brode'nin temel iş yapma felsefesidir.